Notiks pirmais Rīgas velofotorogainings

Sestdien, 22. augustā, pie Olimpiskā centra pirmo reizi norisināsies Rīgas velo fotorogainings. Pasākuma laikā komandas, kuras sastāvēs no diviem cilvēkiem, pārvietojoties uz riteņiem un izmantojot karti, brīvi izvēlētā secībā Rīga meklēs izvietotus kontrolpunktus, kuriem piešķirtas dažādas vērtības. Iepriekšējā pieteikšanās mājas lapā velofoto.lof.lv turpināsies līdz pat sacensību norises dienas rītam.
Velofotorogainings ir riteņbraukšanas orientēšanās komandu sporta sacensības, kur noteiktā laika periodā, brīvi izvēlētā secībā Rīgā dalībnieki apmeklē un atzīmējas izvietotos kontrolpunktus, kuriem piešķirtas dažādas vērtības. Aktīvās atpūtas cienītāji sacensībām izmanto speciāli izgatavotu Rīgas karti bez ielu un vietu nosaukumiem, kā arī ēku numuriem.
Sacensības notiks Rīgas teritorijā uz ziemeļiem no Brīvības ielas. Teritoriju norobežo Juglas upe, Ķīšezers, Mīlgrāvis, Daugava. Sacensību mērķis ir savākt pēc iespējas lielāku punktu vērtību summu. Distancē dalībnieki pārvietojas tikai un vienīgi ar velosipēdiem, ievērojot satiksmes noteikumus.
Starts sacensībām tiks dots pulksten 17:30 Rīgā pie Olimpiskā centra. Reģistrācija būs atvērta jau no 16:30. Sagaidāms, ka pirmie dalībnieki finišēs ap pulksten 20:30. Apbalvošanas ceremonija norisināsies 25. Latvijas Riteņbraucēju Vienības velobrauciena laikā Siguldā, 6. septembrī.
Iepriekšējā pieteikšanās aizraujošajām sacensībām mājas lapā velofoto.lof.lv turpināsies līdz pat sacensību rītam 22. augustā. Rīkotāji aicina pieteikties laicīgāk, tādējādi ietaupot uz dalības maksas apmēru. Tāpat ierobežots ir arī komandu skaits, kas varēs piedalīties sacensībās. Mājas lapā atrodams arī nolikums un cita svarīga informācija.
Rīgas velo fotorogainingu, kas ir oficiālais Latvijas Riteņbraucēju Vienības velobrauciena partneris, organizē Latvijas Orientēšanās federācija un Latvijas Riteņbraukšanas federācija. Sacensības atbalsta Jāņa sēta un Olimpiskais sporta centrs.

Pieteikšanās http://velofoto.lof.lv/pieteikumi/.

Facebook notikums: https://www.facebook.com/events/965713876821496/

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *